0242 515 13 49 - 0532 525 49 39 - 0533 541 93 76


Bu web sitesi firmamızın vermiş  olduğu hizmetler hakkında siz değerli müşterilerimizi bilgilendirecek ihtiyacınıza en uygun hizmeti seçmenize yardımcı olmak ve ürünlerimizle ilgili bazı teknik detayları sizlere sunmak amacıyla hazırlanmıştır.

Gelişen ülkemizde firmamızda üzerine düşen görevi yerine getirmek için tüm teknolojik imkanları en iyi ve ekonomik koşullarda kullanarak kaliteden ödün vermeden bazı ürünlerin üretimini kendi yer ve makina parkurunda gerçekleştirmektedir. Yılların birikmiş tecrübesini oluşturulmuş deneyimli  teknik kadrosuyla çalışmalarına en iyi şekilde yansıtmaktadır. Ayrıca firmamız kataloğunda yer almayan her türlü spesifik ihtiyaçlardada en ekonomik çözüm bulunarak müşterilerimizin problemlerini çözmek içinde hizmet verilmektedir.  

Kataloğumuz ile yaptığımız ürünler ve uygulamalarımız ile sizlere bilgi vermeye çalıştık. Sîzlerle karşılıklı güvene dayalı işbirliğimizi geliştirerek daha yararlı bir düzeye taşıyacağımız inancıyla çalışmalarımızı geliştirerek sürdüreceğiz. Ürünlerimizle ilgili gelecekteki tüm ihtiyaçlarınızda firmamızı aramanızın menfaatinize olacağını hatırlatarak çalışma hayatınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla

HAKKIMIZDA

Alanya Panjur Firma Profili

Alanya Panjur olarak 1997 yılında siz müşterilerimize hizmet vermek üzere faaliyetine başlamıştır.

Aynı dönemde atölyemizde ADOTECHNOWİN PVC KAPI VE PENCERE SİSTEMLERİ, Panjur, Alüminyum Doğrama ve Sineklik sistemleri, Asma Tavan, Duşa Kabin imalatı yaparak doğrudan üreticiden tüketiciye hizmet vermektedir.

Yılların birikimiyle tecrübemiz ile sizlere daha çok noktadan hizmet vermeye devam etmekte ve fabrikamızda üretimimizi sürdürmekteyiz.

Kaliteli işçilik, karşılıklı saygı ve güven ile daha nice yıllarda hizmet vermeye devam edeceğiz.

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğrama Isı Yalıtımsız Alüminyum Doğrama Her türlü kapı ve pencere açıklıklarında, balkon kapatmada kullanılır. Alanya Panjur Panjur serisi ile geniş açıklıklarda fabrika, okul, işyerlerinde problemsiz çözümler sunar.

Garaj Kapısı, Motorlu Panjur ve Dükkan Kepenkleri

 

Panjur (Motorlu) Panjur profilleri alüminyum olup içi poliüretan dolguludur.

Motorlu panjur

Garaj kapıları

Dükkan kepenkleri

 

Kötü niyetli insanların attıkları cisimler ve fırtına şeklinde esen rüzgarın uçurduğu maddelerden korumak üzere özel olarak tasarlanıp imal edilmiştir.Pancurlarımız kapalı durumda mutlak bir mahremiyet sağlar.Yarı kapalı durumda ise dişardaki gölge ve hareketleri aksettirir..

Üreticisi olduğumuz bazı ürünler

Stor Sineklik

Motorlu Panjur

Duşa Kabin

Detaylar için lütfen sitemizi incelemenizi tavsiye ederiz...BLOG

Otomatik Kapı Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Otomatik kapı genellikle yana kayar şekilde ya da sürgülü bahçe kapısı şeklinde Alanya otomatik kapı kullanılmaktadır. Bazen otomatik bahçe kapıları dairesel olarak açılmaktadır. Kullanıldığı yerler, kapılar ya da çift kanat şekilde açılabilir bahçe kapıları olarak ta adlandırılmaktadır. Alanya otomatik kapı fiyatı kapıdan kapıya elbette farklılıklar göstermektedir. 500 TL’den başlayan fiyatlar ile 800 TL, 0000TL ve 0400 TL’ye kadar fiyatlarda ürünler bulunmaktadır. Bu fiyatlar kapının özelliğine göre değişim göstermektedir. Eğer elektronik kesinti esnasında el ile açılabilir kapı istiyorsanız bu fiyat en düşükten başlar. Özel akü özelliği var olan otomatik kapı ile elektrik kesilse dahi akü sayesinde çalışır olan kapıların fiyatları 800 TL civarındadır. Bu kapıların taşıma kapasitesinde tut ki motor modellerinden ve hatta tonajlı kapı motorlarına kadar da değişiklik göstermektedir. Otomatik kapıları sizi karşılama özelliği sayesinde çok iyi bir estetik görüntü sağlamaktadır. Şekil ve renk seçimi sizin tercihinizdir. Dik olacak şekilde doksan dereceye kadar açılabilir. Aynı şekilde evinize ziyaretçilerinizde geldiği zaman onları sizden önce otomatik kapı karşılamaktadır. Kapının isterseniz yan tarafa doğru, dilerseniz içeri doğru açılmasına siz elinizde yer alan kumanda sayesinde karar verebilirsiniz. Değinmiş olduğumuz bu özelliklere göre fiyat farklılıkları gösteren bu otomatik kapıların en uygun fiyatları firmamızda yer almaktadır. Otomatik kapılarının çoğunlukla bizim üründür. Bizler bu işi çok iyi yapmakta ve kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Bu sayede çok uzun ömürlü olmaktadır. Sadece nedenler ile genelde çok marka kullanılmaktadır. Taşıma kapasiteleri ile dikkat çekmektedir. Otomatik 600 kg ağırlığa kadar dayanıklıdırlar. Elinizde kuvvet uygulamaya gerek kalmadan otomatik şekilde açılabilir. Siz araba kullanırken hiç zahmet etmeden, yorulmadan ve lüks içerisinde arabanızı bahçenizin içine almanızı sağlar. Otomatik kapıları genellikle ferforje kapıları olarak ta kullanılmaktadır. Otomatik kapılarının duruşu gerçektende çok estetiktir. Otomatik kapılar mimari bakımdan her türlü estetiğe uygun bir şekilde değişik kapı modelleri ile vardır. İstenildiği zaman site, apartman, bahçe ya da villalarda kullanılmaktadır. Bu saydığımız alanlarda genellikle kullanılmaktadır. Tercih alanları elbette değişiklik göstermektedir. Otomatik kapıları diğer kapılardan farklı özelliği ile dikkat çeken bir üründür. Alanya’da kapı tamiri hususunda başvurabileceğiniz en iyi firmalardan biride biz sayılırız.

Otomatik Garaj Kapısı Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Siz araba kullanırken hiç zahmet etmeden, yorulmadan ve lüks içerisinde arabanızı bahçenizin içine almanızı sağlar. Aynı şekilde evinize ziyaretçilerinizde geldiği zaman onları sizden önce otomatik kapı karşılamaktadır. Alanya otomatik garaj kapısı fiyatı kapıdan kapıya elbette farklılıklar göstermektedir. 650 TL’den başlayan fiyatlar ile 700 TL, 750TL ve 850 TL’ye kadar fiyatlarda ürünler bulunmaktadır. Bu fiyatlar kapının özelliğine göre değişim göstermektedir. Tercih alanları elbette değişiklik göstermektedir. Otomatik garaj kapıları diğer kapılardan farklı özelliği ile dikkat çeken bir üründür. Garaj kapılarının motorları çoğunlukla kalite ürünüdür. Kaliteli ürün sayesinde bu işi çok iyi yapmakta ve kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Bu sayede çok uzun ömürlü olmaktadır. Garaj kapılarının duruşu gerçektende çok estetiktir. Bu kapılar mimari bakımdan her türlü mimariye uygun bir şekilde değişik kapı modelleri ile mevcuttur. İstenildiği takdirde site, apartman, bahçe ya da villalarda kullanılmaktadır. Bu saydığımız alanlarda genellikle kullanılmaktadır. Bu kapıların taşıma kapasitesinde tut ki motor modellerinden ve hatta tonajlı kapı motorlarına kadar da değişiklik göstermektedir. Elinizde kuvvet uygulamaya gerek kalmadan otomatik şekilde açılabilir. Kapının isterseniz yan tarafa doğru, dilerseniz içeri doğru açılmasına siz elinizde yer alan kumanda sayesinde karar verebilirsiniz. Alanya otomatik garaj kapısı genellikle yana kayar şekilde ya da sürgülü garaj kapısı şeklinde kullanılmaktadır. Genellikle otomatik garaj kapıları dairesel olarak açılmaktadır. Garaj kapılar ya da çift kanat şekilde açılabilir garaj kapıları olarak ta adlandırılmaktadır. Otomatik garaj kapıları genellikle ferforje kapıları olarak ta kullanılmaktadır. . Değinmiş olduğumuz bu özelliklere göre fiyat farklılıkları gösteren bu otomatik kapıların en uygun fiyatları firmamızda yer almaktadır. Eğer elektronik kesinti esnasında el ile açılabilir kapı istiyorsanız bu fiyat en düşükten başlar. Özel akü özelliği var olan otomatik kapı ile elektrik kesilse dahi akü sayesinde çalışır olan kapıların fiyatları 0000 TL civarındadır. Alanya’da otomatik garaj kapısı tamiri bizler sizlerin arızalanan kapılarınızı en iyi şekilde onarmakta sizlere teslim ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız sizlere en iyi şekilde hizmet etmektedir. Güven konusunda da sektöründeki en çok güven firmadır.

Otomatik Bahçe Kapısı Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Alanya otomatik bahçe kapısı genellikle yana kayar şekilde ya da sürgülü bahçe kapısı şeklinde kullanılmaktadır. Genellikle otomatik bahçe kapıları dairesel olarak açılmaktadır. Bahçe kapılar ya da çift kanat şekilde açılabilir bahçe kapıları olarak ta adlandırılmaktadır. Otomatik bahçe kapıları genellikle ferforje kapıları olarak ta kullanılmaktadır. Bahçe kapılarının duruşu gerçektende çok estetiktir. Bu kapılar mimari bakımdan her türlü mimariye uygun bir şekilde değişik kapı modelleri ile mevcuttur. İstenildiği takdirde site, apartman, bahçe ya da villalarda kullanılmaktadır. Bu saydığımız alanlarda genellikle kullanılmaktadır. Tercih alanları elbette değişiklik göstermektedir. Otomatik bahçe kapıları diğer kapılardan farklı özelliği ile dikkat çeken bir üründür. Bahçe kapılarının Motorları çoğunlukla İtalyan ürünüdür. İtalyanlar bu işi çok iyi yapmakta ve kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Bu sayede çok uzun ömürlü olmaktadır. Bu nedenler genelde İtalyan marka kullanılmaktadır. Taşıma kapasiteleri ile dikkat çekmektedir. Neredeyse 500 kg ağırlığa kadar dayanıklıdırlar. Bu kapıların taşıma kapasitesinde tut ki motor modellerinden ve hatta tonajlı kapı motorlarına kadar da değişiklik göstermektedir. Otomatik bahçe kapıları sizi karşılama özelliği sayesinde çok iyi bir estetik görüntü sağlamaktadır. Şekil ve renk seçimi sizin tercihinizdir. 90 dereceye kadar açılabilir. Elinizde kuvvet uygulamaya gerek kalmadan otomatik şekilde açılabilir. Siz araba kullanırken hiç zahmet etmeden, yorulmadan ve lüks içerisinde arabanızı bahçenizin içine almanızı sağlar. Aynı şekilde evinize ziyaretçilerinizde geldiği zaman onları sizden önce otomatik kapı karşılamaktadır. Kapının isterseniz yan tarafa doğru, dilerseniz içeri doğru açılmasına siz elinizde yer alan kumanda sayesinde karar verebilirsiniz. Alanya otomatik bahçe kapısı fiyatı kapıdan kapıya elbette farklılıklar göstermektedir. 650 TL’den başlayan fiyatlar ile 900 TL, 000TL ve 0300 TL’ye kadar fiyatlarda ürünler bulunmaktadır. Bu fiyatlar kapının özelliğine göre değişim göstermektedir. Eğer elektronik kesinti esnasında el ile açılabilir kapı istiyorsanız bu fiyat en düşükten başlar. Özel akü özelliği var olan otomatik kapı ile elektrik kesilse dahi akü sayesinde çalışır olan kapıların fiyatları 900 TL civarındadır. Değinmiş olduğumuz bu özelliklere göre fiyat farklılıkları gösteren bu otomatik kapıların en uygun fiyatları firmamızda yer almaktadır.

Motorlu Panjur Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Panjur sistemleri günümüzde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Motorlu panjur sistemleri günümüzde çok sayıda isimle de söylenmektedir. Kullanılmakta olan diğer isimleri elektrikli panjur, otomatik panjur ve de bizimde kullandığımız motorlu panjur olarak ta adlandırılmaktadır. Bu saydığımız isimlerin hepsi aynı şeyi adlandırmaktadır. Panjur günümüzde her alanda güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. Bu panjurların çok sayıda özelliği de yer almaktadır. Ahşap düzeylerin rengine uygun olarak renk seçimleri de bulunmaktadır. Motorlu panjurun kullanıldığı alanları sizlere kısaca anlatmaya çalışacağız. Büyük sanayilerin giriş kapılarında kontrol amaçlı olmak üzere kullanılmaktadır. Depo ve işyerlerinde yine güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. Mağazaların cam önlerinde ve girişlerinde kullanılmaktadır. Bizimde arabamızı içine koyduğumuz garaj kapılarında kullanılır, aynı zamanda ev kapılarında ve pencerelerinde de kullanılır. Görüldüğü gibi kullanım alanları oldukça geniştir. Motorlu panjur modelleri, siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda istediğiniz çoğu alana kurulabilir. Gelişmekte olan teknoloji bize bu imkânları sunar. Bizlerinde teknolojiye ayak uydurmak için gelişen teknoloji takip etmek durumda olduğumuz bu zamanda sizlere en iyi hizmeti vermek için uğraşmaktayız. Alanya motorlu panjur sistemleri olarak bizler her daim hizmetinizdeyiz. Panjurun birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak alüminyum veya pimapen kapı ve pencere sistemleri yerine kullanılan panjur sistemleri vardır. Bundan sonra işyerlerinizin ya da evlerinizin camlarının önünde kullandığınız panjurlar. Dıştan takılan panjurlar. Bu panjurlar evinizin dışından takılarak uygulanan bir sistemdir. Uzaktan kumanda sayesinde kontrol edilen panjur sistemleri de mevcuttur. Bu sistem her bölgede kullanılan ve en çok tercih edilen sistemlerden biridir. Günümüzde çok kullanılan sistemlerden biride motorlu kepenklerdir. Motorlu kepenkler çoğu işyerinde, depolarda lamel sistemi sayesinde kullanılmaktadır. Alanya motorlu panjur fiyatları konusunda da en uygun ve en ekonomik fiyatlar firmamızdadır. 000 cm olan panjur fiyatları 500 Euro dan başlayan fiyatlar ile hizmetinize sunulmaktadır. 050 cm olan panjur fiyatları 550 Euro dan başlayan fiyatlar ile hizmetinize sunulmaktadır. 300 cm olan panjur fiyatları 570 Euro dan başlayan fiyatlar ile hizmetinize sunulmaktadır. 350 cm olan panjur fiyatları 590 Euro dan başlayan fiyatlar ile hizmetinize sunulmaktadır. Bu fiyatlar kalite ölçüsüne göre değişkenlik göstermektedir. Sizde kaliteli bir panjur sahibi olmak isterseniz bizleri tercih etmelisiniz.

Kepenk Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Bizlerinde teknolojiye ayak uydurmak için gelişen teknoloji takip etmek durumda olduğumuz bu zamanda sizlere en iyi hizmeti vermek için uğraşmaktayız. Alanya kepenk sistemleri olarak bizler her daim hizmetinizdeyiz. Kepengin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak alüminyum veya cam kapı ve pencere sistemleri yerine kullanılan kepenk sistemleri vardır. Bundan sonra işyerlerinizin ya da evlerinizin camlarının önünde kullandığınız kepenkler. Dıştan takılan kepenkler. Bu kepenkler evinizin dışından takılarak uygulanan bir sistemdir. Uzaktan kumanda sayesinde kontrol edilen kepenk sistemleri de mevcuttur. Kullanılmakta olan diğer isimleri elektrikli kepenk, otomatik kepenk ve de bizimde kullandığımız motorlu kepenk olarak ta adlandırılmaktadır. Bu saydığımız isimlerin hepsi aynı şeyi adlandırmaktadır. Kepenk günümüzde her alanda güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. Bu kepenklerin çok sayıda özelliği de yer almaktadır. Ahşap düzeylerin rengine uygun olarak renk seçimleri de bulunmaktadır. Bu sistem her bölgede kullanılan ve en çok tercih edilen sistemlerden biridir. Günümüzde çok kullanılan sistemlerden biride motorlu kepenklerdir. Motorlu kepenkler çoğu işyerinde, depolarda lamel sistemi sayesinde kullanılmaktadır. Alanya kepenk fiyatları konusunda da en uygun ve en ekonomik fiyatlar firmamızdadır. 000 cm olan kepenk fiyatları 000 Euro dan başlayan fiyatlar ile hizmetinize sunulmaktadır. Bizimde arabamızı içine koyduğumuz garaj kapılarında kullanılır, aynı zamanda ev kapılarında ve pencerelerinde de kullanılır. Görüldüğü gibi kullanım alanları oldukça geniştir. Motorlu kepenk modelleri, siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda istediğiniz çoğu alana kurulabilir. Gelişmekte olan teknoloji bize bu imkânları sunar. Kepenk sistemleri günümüzde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Motorlu kepenk sistemleri günümüzde çok sayıda isimle de söylenmektedir. Motorlu kepengin kullanıldığı alanları sizlere kısaca anlatmaya çalışacağız. Büyük sanayilerin giriş kapılarında kontrol amaçlı olmak üzere kullanılmaktadır. Depo ve işyerlerinde yine güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. Mağazaların cam önlerinde ve girişlerinde kullanılmaktadır. Alanya’da kepenk tamiri firmamız işyerlerinizde ve mağazalarınız da kullanmış olduğunuz otomatik olan kepenkler ile ilgili olarak bizler her türlü tamir, onarım ve bakım hizmeti veriyoruz. 7/04 müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Sorunlarınızın çözümünde bizler tercih ettiğiniz zaman sıfır sorun ile kepenklerinizi sizlere geri iade etmekteyiz.

Fotoselli Kapı Nedir? Nerede kullanılır?

Günümüzde fotoselli kapı çoğunlukla kullanılmaktadır. Her apartman için olmazsa olmazlar arasına girmiş durumdadır. Bu kapıları kullanırken kapıyı açmak ekstradan fiziksel bir güce ihtiyaç yoktur. Kapının belli bir görme mesafesi vardır. Siz o görme alanına girer girmez sizi algılamaktadır. Alanya fotosel kapı sayesinde herhangi bir fiziksel kuvvet uygulamadan sizi gördüğü anda kendiliğinden açılmaktadır. Alanya fotoselli kapının artık bundan sonra cam kapılara da uygulanma yeteneği gelmiş durumdadır. Bu kapı modelini bazı insanlar otomatik kapı olarak ta bilmektedir. Bu sistem gerçekten bir teknoloji harikasıdır. Isıya dayanıklı çok hassas dirençler sayesinde ısıdan etkilenmemektedir. Isıyı sanki bir insanın gözü gibi bilmektedir. Bu nedenle etkilenmez. Bu algılama sayesinden otomatik olarak devreye girmektedir. Isı etkilenme aralığı siyah tüpler sayesinde sağlanmaktadır. Bu sebeple fotosel açısını ve alanına kapsamaktadır. Bu kapı çoğunlukla insanların çok olduğu, trafiğin kalabalık olduğu ya da yoğun bölgelerde kullanılmaktadır. Bu kapının kullanıldığı bazı yerler hakkında şu yerleri söyleyebilir aslında, havaalanları, süpermarketler, alışveriş merkezi, fabrikalar, oteller, bazı okullar, hastaneler ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Başta dediğimiz gibi günümüzde kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Çeşitleri olarak ta eğitimli otomatik kapı, prizmatik fotoselli kaygan kapı, medya panelli olan otomatik kapı ve kendiliğinden hava perdeli olan otomatik kayar kapı yani diğer adıyla air gate kapı çeşitleri olarak sıralayabiliriz. Kapının bazı kapasiteleri vardır. Mesela kapının taşıma kapasitesi hakkında türüne göre değişmek ile beraber genellikle 80+80 kg ayarında olmaktadır. Kapının otomatik açık kalma süresi çoğunlukla 0 saniye ile 30 saniye arasında değişmektedir. Kapının açılma hızı ise 000-500 mm/sn arasında ayarlanabilmektedir. Kapıda çok sessiz ve çok uzun ömürlü olan motor kullanılmaktadır. Kapının kapanması esnasında eğer arada bir insan ya da bir eşya kalırsa eğer bu fark edip kapıyı geri açma özelliği vardır. Kapının kullanımı gerçekten çok zahmetsiz ve aşırı derece kolaydır. Kapının duruşu açılışı kapanışı estetik bakımdan da çok güzeldir. Kapı aynı zamanda çok sağlıklıdır. Enerji bakımından da tasarruf sağlamaktadır. Göze hoş gelmektedir. Kullanım için çok uygundur.

Bariyer Kapı Nedir? Nerede Kullanılır?

Son zamanlarda isminde çokça söz ettiren bariyer kapılar ile karşınızdayız. Alanya bariyer kapı hizmetleri sayesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Son zamanlarda var olan otomatik bariyer kapı sistemleri devamlı kontrol sistemleri sayesinde kullanılır. Uzaktan kumanda ve elektrik motorlu türlerinin var olduğu bariyer sistemler büyük kolaylık sağlamaktadır. Bunlardan hariç birde aynı zamanda kontrolde edilebilen zincir bariyer sistemleri ve de mantar bariyer sistemleri kullanılmaktadır. Bariyer sistemi çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Çoğunlu araçlı personel çıkış ve girişinde kullanılmaktadır. Bu sistem genellikle başka kimselerin araç parkını engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Bariyer sistemleri günlük hayatımızın sık kullanılan yollarında biridir. Gerçekten çok etkili bir yöntemdir. Otopark girişlerinde genellikle kullanılmaktadır. Otoparklarda otomatik kollu olan bariyer sistemleri karşımıza çıkmaktadır. Bu tip bariyer kapı sistemleri elektrik motorlu olan bir sitem sayesinde yazılım kolu olan bariyer sisteminin yazılımlar kol içerisinde yer alan komutlar sayesinde çalışmaktadır. Hatta pdks sistemleri sayesinde bütünleşmiş çalışma yapılarak yazılım kontrol edilmektedir. Araçların parka girişinden çıkışına kadar, ücret belirleme sistemlerinde ve jetonlu girişlerde belirlediğiniz yazılım sayesinde bütün bir çalışma sağlamaktadır. Bariyer kapılar üzerinde yer alan güvenlik sistemleri duyarlılık yardımı ile araçların giriş çıkış ve geçişinde yere doğru hareket edip kapanmaktadır. Araç geçtikten sonra ise geri yükselir. Bu arada sistemlerin süreleri de ayarlanmaktadır. Bu sistemler araçlarının kontrolü açısında çok önemlidir. Bunlar daha ileri düzeyde güvenlik sistemleri için çok iyi bir sistemdir. Darbelere karşı çok dayanıklıdır. Bu bariyer sistemleri saatte 000 km hızlı ile gelmekte olan bir aracı durdurma gücüne sahiptir. Alanya bariyer kapı fiyatları 65 TL’den başlayan fiyatlar bulunmaktadır. Daha sonrasında 70 TL, 000 TL, 500 TL ye kadar varan fiyatlar yer almaktadır. Tabi ki bu fiyatlar bariyerin uzunluğuna ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Sizde kaliteli ve sağlam bir bariyere sahip olmak isterseniz bizleri tercih etmelisiniz. Türkiye genelinde bulunan bariyerlerden kalite ve sağlamlık alanında en kaliteli ürünler bizlerde bulunmaktadır. Sizlere vereceğimiz hizmet sayesinde sizlerde bizlerden memnun kalacaksınız. Bu konuda bize güvenebilirsiniz.

Sineklik Sistemleri Nedir? Nerede Kullanılır?

Hem dikey hem de yatay kapı pencere şeklinde uygulanabilecek katlanan tüllere sahiptir. Alanya sineklik sistemleri kapılarda genişlik olarak 400 cm. ve yükseklik olarak 300 cm. yüksekliğe kadar uygulanabilen ve görünüşü en az etkileyen eşsiz tek sistemdir. Mevcut PVC-Alüminyum ve ahşap vb. her türlü pencere uygulanabilir yapıdadır. Menteşeli olan sineklik kapılarının, evin içine açılarak daralttığı alanları genişletmede kullanılacak normal sineklik sistemdir. Bu sineklik sistemleri evin içine ya da dışarısına açılmadığından dolayı kesinlikle yer kaplamazlar. Balkon camlama önünde uygulanabilen ve gerektiği zaman rahatça toplanabilen eşsiz bir sistemdir. Bu sistem sayesinde kapıyı açıp kapamada kullanılan boy görüntüsünü dilediğiniz yükseklikten tutarak kullanabilirsiniz. Altı ve üstte eşit basan sağlam tekerlek sistemi ile çocuklarınızın bile rahatça kullanabileceği bir sistemdir. 08 x 30 mm. kutu görüntüsü ile pencerenizin estetik yapısını kesinlikle bozmayan şık ve güzel bir tasarıma sahiptir. Her şekil iklim koşuluna dayanıklı olan Avrupa'dan ithal edilmiş tüller; kışın ürünün çıkarılmasına kesinlikle gerek duymadan kullanımını sağlar, görünümdeki tüller sayesinde, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini fark ettirmektedir. Köşelerinde yer alan plastik takozlarından pratik şekilde montajı da yapılmaktadır. Standart olan ve projeye uygun özel renk alternatifleri ile yerinize en uygun görünümü sağlar, parçaları ayrılmış şekilde sevk edilebilmesi sayesinde taşıma giderlerini en az düzeyde tutar, lüks görünümü sayesinde alanınıza zenginlik katar. Aynı zamanda uzun ömürlüdür, kolaylıkla temizlenebilir. Alanya sineklik sistemleri fiyatları 05 TL’den başlayan fiyatla iledir. Dikey sineklik, sineklik sistemlerine yeni bir bakış açısı getiren dikey sineklik sistemi, sıkıntısız ve birçok alternatif çözümü içinde barındırmasıyla diğer sistemlerden çok çok daha üstündür. Dikey sineklik sistemin sayesinde yenilikçi ve üstün özellikleri; dikey sineklik PVC, Alüminyum, Ahşap, vb. her türlü doğramada; Sürme, Wolksagen Sürme, Menteşeli, Hebeschiebe Kapı ve Pencere sistemlerine uygulanabilir, dikey sineklik hem dikey kapı, hem yatay pencere şeklinde uygulanabilecek katlanabilen tüllere sahiptir. Dikey sineklik kapılarda genişlik olarak 300 cm. ve yükseklik olarak 050 cm. yüksekliğe kadar uygulanabilen ve görünümü en az etkileyen eşsiz bir sistemdir. Yatay sineklik 0,8 x 3 cm. kutu görünümü ile pencerenizin estetik yapısını kesinlikle bozmayan şık bir tasarıma sağlar. Yatay sineklik farklı iklim koşuluna dayanıklı olan tüller kışın bile ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanımını yapılabilir .

PVC Kapı Nedir? Nerelerde kullanılır?

PVC ismi aslında kısaltma olarak kullanılmaktadır. Tuzdan ve petrolden oluşan petrokimya tesislerinde üretilen bir polimer türüdür. PVC aslında iki ana maddeden oluşmaktadır, tuzdan ve petrolden. Bu bilişim sayesinde çok yüksek ısılarda bile gaza dönüştürülebilir. Alanya PVC kapı kimyasal reaksiyon sayesinde sabit bir tuğla dönüşebilir. İşte buna PVC denmektedir. Peki, PVC nerelerde kullanılır, tesisat ve boru malzemelerinde elektrik kablolarında gıda sektöründe atık su sanayi'nde boru hatları için kullanılmaktadır. Pencere ve kapı görüntülerinde ve cephe kaplamasında da kullanılmaktadır. Peki, PVC neden kullanılmalıdır. Klor içermesi sebebiyle PVC’nin sıcaklık alma gücü yüksektir. Alev oluştuğu zaman kendiliğinden hemen söner çok maksatlı ve genel kullanım sağlamaktadır. Kâğıtlar atıklar cam atıkları gibi toplanıp sonradan değerlendirilebilir çok az bakım gerektirir ve kolayca temizlenebilir. Pencerenin montajından sonra badana ya da sıvı tadilatı yapılabilir. Koruyucu bandı çıkardıktan sonra hava içeri girebilir. Görüntüsü yapışmış boya ya da sanayi maddeleri gibi hemen kazanabilmektedir. Ekstradan bir özen gerektirmemektedir, temizlikte kullanılan deterjanların sıvı ve trenlerin temasından kaçınılmalıdır. Yoğun yağışlı olan havada bile hiçbir sıkıntı çıkarmamaktadır bu aynı zamanda devamlı temiz hava sağlar ve havanın nem oranını dengeler gerçekten PVC pencereler temizlik ve bakım açısından çok faydalıdır. Alanya PVC kapı fiyatları gerçekten çok uygundur, cebinizi yakmayacaktır. VCD ve ekonomiktir bizler siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemseyerek bu yola çıkmış bulunmaktayız. Bizler için size güven verebilmek onu çok önemlidir. Biz bunu ilk edinmiş durumdayız. Sağlam ürünler elde etmek istiyorsanız bizleri tercih ediniz fiyatlarımız diğer firmalara oranla gerçekten çok ucuzdur. Ürünlerimiz de çok kalitelidir. Bu konuda bize güvenebilirsiniz. Alanya’da PVC kapı tamiri kaplama uzun tamiri mi gerekli o zaman doğru yerdesiniz çok sağlam bir tamir sayesinde onları size geri iade ediyoruz. Uzman ve usta kadrolarımız sayesinde ürünlerinize hiçbir zarar gelmeden evlerinize geri iade ediyoruz. Uzman ekiplerimiz ve son Teknoloji donanımlarımız sayesinde sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Sizde güven içerisinde bir tamir için bizleri tercih edin. Camlarınıza çok iyi bakmakta ve size çok değer vermekteyiz.

Panjur Nedir? Nerelerde Kullanılır? Çeşitleri Nelerdir?

Gelişmekte olan teknoloji bize bu imkânları sunar. Bizlerinde teknolojiye ayak uydurmak için gelişen teknoloji takip etmek durumda olduğumuz bu zamanda sizlere en iyi hizmeti vermek için uğraşmaktayız. Alanya panjur sistemleri olarak bizler her daim hizmetinizdeyiz. Panjurun birçok çeşidi bulunmaktadır. Alanya’da panjur tamiri konusunda güvenebileceğiniz tek firma biziz diyebilir. Gerçekten tamir konusuna dikkat eden çok az firma kalmıştır. Alanya panjur fiyatları konusunda da en uygun ve en ekonomik fiyatlar firmamızdadır. 000 cm olan panjur fiyatları 000 Euro dan başlayan fiyatlar ile hizmetinize sunulmaktadır. 050 cm olan panjur fiyatları 350 Euro dan başlayan fiyatlar ile hizmetinize sunulmaktadır. 000 cm olan panjur fiyatları 470 Euro dan başlayan fiyatlar ile hizmetinize sunulmaktadır. 050 cm olan panjur fiyatları 500 Euro dan başlayan fiyatlar ile hizmetinize sunulmaktadır. Uzaktan kumanda sayesinde kontrol edilen panjur sistemleri de mevcuttur. Bu sistem her bölgede kullanılan ve en çok tercih edilen sistemlerden biridir. Günümüzde çok kullanılan sistemlerden biride motorlu kepenklerdir. Kepenkler çoğu işyerinde, depolarda lamel sistemi sayesinde kullanılmaktadır. Bundan sonra işyerlerinizin ya da evlerinizin camlarının önünde kullandığınız panjurlar. Dıştan takılan panjurlar. Bu panjurlar evinizin dışından takılarak uygulanan bir sistemdir. Bu fiyatlar kalite ölçüsüne göre değişkenlik göstermektedir. Depo ve işyerlerinde yine güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. Mağazaların cam önlerinde ve girişlerinde kullanılmaktadır. Bizimde arabamızı içine koyduğumuz garaj kapılarında kullanılır, aynı zamanda ev kapılarında ve pencerelerinde de kullanılır. Görüldüğü gibi kullanım alanları oldukça geniştir. Biz sizin panjurlarınıza hiç zara vermeden tamir ve onarım yapar ve en iyi şekilde hizmetinize sunarız. Çünkü firmamızın temel ilkesi müşteri memnuniyetidir. Bizler sizleri memnuniyeti konusuna çok dikkat etmekteyiz. Panjur sistemleri günümüzde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Panjur sistemleri günümüzde çok sayıda isimle de söylenmektedir. Panjur günümüzde her alanda güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. Bu panjurların çok sayıda özelliği de yer almaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak alüminyum ya da cam ile kaplı kapı ve pencere sistemleri yerine kullanılan panjur sistemleri vardır. Sizde kaliteli bir panjur sahibi olmak isterseniz bizleri tercih etmelisiniz. Ahşap düzeylerin rengine uygun olarak renk seçimleri de bulunmaktadır. Panjurun kullanıldığı alanları sizlere kısaca anlatmaya çalışacağız. Büyük sanayilerin giriş kapılarında kontrol amaçlı olmak üzere kullanılmaktadır. Panjur modelleri, siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda istediğiniz çoğu alana kurulabilir.

Katlanır Cam Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Katlanır cam balkon sistemi çoğunlukla teras bölmelerinde ve ofis bölmelerinde kullanılır. Kafeteryalarda ve buna benzer başka yaşam alanlarında da kullanılmaktadır. Bu sistem genellikle hırsızlığa karşı kullanılan bir yöntemdir. Alanya katlanır cam, camdan cama özel bir mekanizma oluşturulmuştur. Cam balkonlarda ölçü alınırken gelişmiş bir lazer teknolojisi ile yaşam mekânlarınızı bilgisayar sistemi ortamında tekrardan tasarladıktan sonra mimarlarımız tarafınca usta eller sayesinde 3 boyutlu çizimler halinde sizlerle paylaşmaktadır. Kullanmış olduğumuz alüminyum maddelerimiz sayesinde paslanmaz demirden olan külçe alüminyumlardan görüntü haline gelmektedir. Belirli ölçülerde kesilen cam balkonlar mekânınıza uygun bir hale getirildikten sonra montaj işlemi tamamlanmaktadır. Kullandığımız camlarda contalar silikon özelliğine sahiptir iklimden iklime değişken özellik sağlamaktadır. Soğuğa ve sıcağa karşı gelin genleşmeye karşı dayanıklıdır. Bu açıdan contalar su geçirmezdir. Camların kapanma alanlarında yeni kasa ile camlı hareket ettirmekte olan mekanizma sırasında kullanılan fitiller 0300 milimetre kalınlığındadır. Zamana Karşı kesinlikle yıpranmaz rüzgâra ısıya ve yağmura karşı dayanıklıdır. Sistemimiz aynı zamanda 5 yıl garantilidir. Alanya katlanır cam fiyatları konusunda konuşacağız. Bizler sizler için cam balkon sistemlerini kurarken kurulacak yerin ölçüsünü alma konusunda çok dikkat etmekteyiz. Parçalarımızı teker teker takmakta çok ince davranmaktayız. İşyerlerinde kafeteryalarda evlerde yaşam merkezlerinde kolaylıklar sunan katlanabilir cam balkonlar sayesinde yeriniz aynı zamanda çok farklı bir havaya sahip olmaktadır. Aksesuar ve teker kalitesi de cam balkon fiyatlarına etkilemektedir. Hatta en önemli faktörlerden biri diyebiliriz cam balkon fiyatları hakkında size biraz bilgi vermek istiyoruz. Cam balkon alırken öncelikle aksesuar kalitesini sorgulamalısınız sonrasında alüminyum profillerin kalınlığına sorgulamalısınız bunların en önemli etkenlerden ilk tanesidir. Alanya katlanır cam tamiri sistemlerinin tamirini de bizler yapmaktayız. Herhangi bir sıkıntı çıktığı zaman olay yerinde tamir edilebilecek bir sıkıntı ise orada hemen halletmekteyiz. Yoksa uzman ve usta kadromuz sayesinde işyerlerimizde halletmekteyiz. Bu konuda bizlere güvenebilirsiniz. Bizler müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmayız. Bu konuda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Bizlere güvenin ve sizde güvende kalın. Kaliteli ve sağlam bir katlanır cam için bizleri tercih ediniz.

Asma Tavan Nedir? Nerelerde Kullanılır? Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde evimizi döşerken her ayrıntıya dikkat etmekte ve özen göstermekteyiz. Çok dikkat çeken ve hepimizin de özen gösterdiği şeylerin başında asma tavan gelmektedir. Günümüzün olmazsa olmazları haline gelmiş durumdadır. Düz bir tavandan ise şekilli asma bir tavan daha güzel görüntü vermektedir. Sizde evinizi dekore etmek ve güzelleştirmek istiyorsanız evinize asma tavan yaptırmanız gerçekten güzel olacaktır. Alanya asma tavan kimileri için klasik modeller iyi gelmektedir, kimi insanlara göre de böyle şekilli ışıklı falan göze hitap eden modeller tercih edilmektedir. Bu artık bir ev dekorasyon haline gelmiştir. Bizde sizin ister göz zevkinize isterse duruşuna göre seçeceğiniz modellerin hepsi bulunmaktadır. Tavan modellerimizde ışıklı modeller çoğunlukla dikkat çekmektedir. Aydınlatmanın rolü gerçekten çok büyüktür. Evinizin salon bölümüne çok şık tasarımlı bir asma tavan olması sizinde hoşunuza gidecektir. Seçeceğiniz renk sayesinde uygun fiyatlara gerçekten çok güzel modeller edinebilirsiniz. Asma tavan aslında normal yükseklikte olan bir tavandan biraz daha alçaktır. Sistemi bu düzen üzerine kurulmuştur. Çok uygun fiyatlara işlemeli ve alçıpen olan asma tavanlar mevcuttur. Son dönemlerde sıklık ile kullanılmakta olan bir uygulama haline gelmiş durumdadır. Evinizin her bölümüne göre çok cazip fiyat ve modellerde yer alan asma tavanlarımızı sizlere tanıtmak istemekteyiz. Asma tavanınızı mobilyalarınıza uygun şekilde seçmenizi önermektedir. Çünkü bu şekilde uyumluluk sağlar ve çok güzel bir görüntü ortaya çıkmış olur. Son zamanlarda genellikle kullanılan kabarık modeller tercih edilmektedir. Perde ve ışık sisteminin beraberliği insanların gözüne hitap edecek derece de olmalıdır. Alanya asma tavan fiyatları çok caziptir. Siz değerli müşterilerimizin cebini yakmayacak derece de sizin de canınızı sıkmayacak biçimdedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için ön plandadır. Sizin isteğiniz şekilde ve model de dekore edebiliriz. Uzman ustalarımız sayesinde en güzel dekorasyonları sizlere yapmak için çaba göstermekteyiz. Yatağınıza uzandığınızda sizlerin gözünü yormayacak derecede bir renk seçiminde bulunmanız sizin için çok iyi olacaktır. Asma tavan sayesinde insanların ilgisini çekebilir onlardan övgü dolu sözler alabilirsiniz. Asma tavanda alçıpen kullanmaktayız. Süsleme aşamasında da led ışık kullanmaktayız.

Alüminyum Doğrama Nedir? Nerede Kullanılır?

Alüminyum anlam olarak alüminyum malzemesi kullanımı yapılarak pencere, kapı, sineklik ve oda bölge gibi sistemlerde kullanılmaktadır. Alüminyumun çok fazla avantajı vardır. Kapı ve pencere gibi yerlerin doğranmasında alüminyum tercih edilmektedir. Çünkü alüminyum doğramanın tercih edilmesinin nedeni kolay kullanımıdır. Bir diğer doğrama sistemi olan PVC doğramaya göre alüminyum doğrama daha estetik olduğundan alüminyum doğramanın tercihi PVC’ye oranla daha çoktur. Alüminyum doğramanın bir başka özelliği de dekoratif olmasıdır. Alüminyum doğramanın kullanıldığı alan bakımından neredeyse bütün cisimlere uyum sağlamasıdır. Bu konuda da en fazla seçeneği sunabilen metal olma özelliği taşımaktadır. Aynı zamanda alüminyum enerjiden tasarruf sağlamaktadır. Dünyamızda giderek azalmakta olan enerji kaynakları kullanımının ısının ve ısıtmanın uygun fiyatlara ve ekonomik fiyatlara gelmemesi sebebi ile alüminyum enerji yönünden de tasarruf sağlamaktadır. Aynı zamanda alüminyum çok uzun ömürlüdür. Alanya alüminyum doğrama, ahşap geleneksel, petrol temelli bir ürün olan PVC, alüminyum ise metal temellidir ve bunlar bir apartmanın doğramalarının başlıca kullanılan malzemeleridir. En önemli özelliklerinden biride alüminyum çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Çok yüksek binalara uygulanabilen alüminyum diğer kullanılan ürünlere işte bu noktada fark atmaktadır. İlerlemekte olan teknolojinin faydaları olduğu gibi zararları da vardır elbette. Teknoloji ilerledikçe çevremiz, havamız git gide kirlenmektedir. Bun karşılık olarak alüminyum gerçekten tam çevre dostu bir metaldir. Özellikle de çevreye yarar ve zararları açısından endüstriyel faaliyetlerin sorgulaması başlamış durumdadır. Sağlıklı, sağlam ve aynı zamanda temiz bir metal olan alüminyumun tercih edilme nedenlerinden biridir. Alüminyum kullanımın devam etmesi ve çevremizin de temizlenmesi gerekmektedir. Alanya alüminyum doğrama fiyatları, imalatta kullanılan malzemeye göre farklılıklar göstermektedir. Ama ortalama metretül fiyatı 40 TL’den başlayıp 70 TL’ye kadar varmaktadır. Bu fiyatların içerisinde malzeme ve işçilik yer alır. Piyasadaki en kaliteli firmalardan biri olan Alanya alüminyum müşteri memnuniyet öncelikli çalışmaktadır. Sizde kaliteli ve uygun fiyata malzeme almak istiyorsanız tercih etmelisiniz. Sağlamlık bakımından gerçekten diğer firmaların malzemelerine göre çok sağlamdır. Sizde güven içerisinde, sağlamlık malzemelerle ve memnuniyet bakımından iyi ürünler kullanın.

Alüminyum Korkuluk Nedir? Nerede Kullanılır?

Dünyamızda giderek azalmakta olan enerji kaynakları kullanımının ısının ve ısıtmanın uygun fiyatlara ve ekonomik fiyatlara gelmemesi sebebi ile alüminyum enerji yönünden de tasarruf sağlamaktadır. Aynı zamanda alüminyum çok uzun ömürlüdür. Alanya alüminyum korkuluk, ahşabı gelenek olarak, petrol temelli bir ürün olan PVC, alüminyum ise metal temellidir ve bunlar bir apartmanın korkulukları başlıca kullanılan malzemeleridir. Alüminyum doğramada korkuluğun bir başka özelliği de dekoratif olmasıdır. Alüminyum doğrama da korkuluk kullanıldığı alan bakımından neredeyse bütün cisimlere uyum sağlamasıdır. Bu konuda da en fazla seçeneği sunabilen metal olma özelliği taşımaktadır. Aynı zamanda alüminyum enerjiden tasarruf sağlamaktadır. En önemli özelliklerinden biride alüminyum çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Alanya alüminyum korkuluk fiyatları, imalatta kullanılan malzemeye göre farklılıklar göstermektedir. Ama ortalama 050 TL’den başlayıp büyüklüğüne göre 55.000 TL’ye kadar varmaktadır. Bu fiyatların içerisinde malzeme ve işçilik yer alır. Sağlamlık bakımından gerçekten diğer firmaların malzemelerine göre çok sağlamdır. Özellikle de çevreye yarar ve zararları açısından endüstriyel faaliyetlerin sorgulaması başlamış durumdadır. Alüminyum anlam olarak alüminyum malzemesi kullanımı yapılarak korkuluk, pencere, kapı, sineklik ve oda bölge gibi sistemlerde kullanılmaktadır. Alüminyumun çok fazla avantajı vardır. Kapı ve pencere gibi yerlerde kullanılabildiği gibi korkulukta da alüminyum tercih edilmektedir. Çok yüksek binalara uygulanabilen alüminyum korkuluklar diğer kullanılan ürünlere işte bu noktada fark atmaktadır. İlerlemekte olan teknolojinin faydaları olduğu gibi zararları da vardır elbette. Teknoloji ilerledikçe çevremiz, havamız git gide kirlenmektedir. Bun karşılık olarak alüminyum gerçekten tam çevre dostu bir metaldir. Çünkü alüminyumun tercih edilmesinin sebebi kolay kullanımıdır. Bir diğer korkuluk sistemi olan PVC korkuluk sistemleri göre alüminyum doğrama daha estetik olduğundan alüminyum doğramanın tercihi PVC’ye oranla daha çoktur. Sağlıklı, sağlam ve aynı zamanda temiz bir metal olan alüminyumun tercih edilme nedenlerinden biridir. Alüminyum kullanımın devam etmesi ve çevremizin de temizlenmesi gerekmektedir. Sizde güven içerisinde, sağlamlık malzemelerle ve memnuniyet bakımından iyi ürünler kullanın. Piyasadaki en kaliteli firmalardan biri olan Alanya alüminyum müşteri memnuniyet öncelikli çalışmaktadır. Sizde kaliteli ve uygun fiyata malzeme almak istiyorsanız tercih etmelisiniz.

Alanya Ucuz Otomatik Kapı

Alanya ucuz otomatik kapı tamiri Alanya'nın bütün ilçelerinde kepenk ve kapı tamiri yapmaktayız. En ucuz fiyata tamir servisimiz vardır, tamir işini hallettikten sonra otomatik kapınızı hemen geri iade etmekteyiz. Yetkili servisimize arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönüş yapacağız tamir işi bittikten sonra otomatik kapınızdadır. Eski yerine geri montaj etmekteyiz isterseniz servis talep formunu doldurabilirsiniz. Süreklilik gibi servislerimiz Alanya'nın her yerinde hizmet vermektedir. Çok hızlı bir şekilde arıza tespiti yapmaktadır ve hemen onların içlerine geçmektedirler. Bütün tamir hizmetlerinde parçalar garantilidir. Kesinlikle orijinal yedek parça kullanmaktayız, ucuz ürünler kullanmamaktayız. Bizler müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz, bütün bakım tamir ve onların değişimi hizmetlerinde müşterilerimizden güvenliğini sağlamaya ilk edilmiş durumdayız. En uygun fiyatlarda profesyonel hizmet vermekteyiz, her türlü otomatik kapı modelleri için aynı kalitede hizmet vermekteyiz. Hizmet vermekte olduğumuz altyapı ve donanıma sahibi günümüz teknolojileri ne sahip engin donanım ve İşinin ehli profesyonel usta ekiplerimiz sayesinde çok iddialıyız. Size en iyi hizmeti vereceğiz otomatik kapı fiyatları konusunda oldukça mütevazı olan ve verdiği hizmetin karşılığını alan çok kaliteli bir firmayız güvenilir hızlı ve garantili tamir için bizi tercih edebilir. Alanya ucuz otomatik kapı tamiri hizmeti vermekteyiz. Çok uygun fiyata otomatik kapınızı tamir ettirmek için bizleri tercih ediniz. Alacağınız hizmet karşılığında bizleri seçtiğiniz için ne kadar doğru bir karar vermiş olduğunuzun farkına varacaksınız.